آموزش تصویری نرم افزار SPSS

آموزش SPSS

مدت زمان آموزش: 1 ساعت و 42 دقیقه

حجم کل آموزش: 210 مگابایت

مدرس: حمید رحیمی

spss نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل اطلاعات آماری است. یک نرم افزار آماری که برای تجزیه و تحلیل علوم اجتماعی است. اس پی اس اس علومی همچون روانشناسی ، علوم بهداشتی ، بازاریابی ، جامعه شناسی و ... را را دربر می گیرد.

آمار توصیفی ، آمار دو متغیری ، پیش بینی برآمدهای عددی و پیش بینی برای تشخیص گروه ها آمارهایی هستند که پایه اصلی نرم افزار هستند.

دانشجویان و محققان از استفاده کنندگان اصلی این نرم افزار هستند.

کاربرد نرم افزار:

به عنوان مثال قرار است نحوه استفاده از شبکه های اجتماعی از دانشجویان یک دانشگاه را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. ابتدا پرسشنامه را مطرح می کنید و سپس پاسخ ها را وارد نرم افزار می کنیم و نرما فزار شروع به تحلیل می کند و نتایج آمار را نشان می دهد.

اکنون می توانید آموزش SPSS را از وب سایت پر و پیمون دانلود کنید.

در صورتی که فایل های دانلود مشکلی داشت در قسمت نظرات مطرح کنید تا نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

با تشکر از اینکه پرو پیمون را انتخاب کردید.

لینک های دانلود آموزش spss

در صورتی که برروی لینک های دانلود کلیک کردید و دانلود خودکار آغاز نشد مراحل زیر را انجام دهید:

1- بر روی لینک مورد نظر راست کلیک کنید و گزینه save link as در گوگل کروم و فایر فاکس و save target as در مرورگرهای ویندوز کلیک کنید.

2- اگر اینترنت دانلود منیجر IDM روی سیستم شما نصب است با راست روی لینک دانلود و انتخاب گزینه Download with IDM فایل مورد نظرتان را دانلود کنید.

برای دانلود سایر کیفیت ها روی پخش آنلاین کلیک کنید در صفحه باز شده و قسمت پایین صفحه پخش ؛ گزینه دانلود قرار دارد که می توانید سایر کیفیت ها را نیز از آنجا دانلود کنید.بخش 1 مشاهده آنلاین
بخش 2 مشاهده آنلاین

 

با تشکر از وب سایت فرانش